Blog

Psychologia kolorów a CV

Psychologia kolorów a CV

Często nie zastanawiamy się nad wyglądem naszego CV, a jedynie skupiamy się na treści lub pobieramy szablon z Internetu, nie zastanawiając się nad dobranymi w nim kolorami. Ale czy kolor CV ma jakieś znaczenie?

 

Kolory mają wpływ na Twój mózg.

Zadaj sobie pytanie, czy wolisz oglądać programy telewizyjne w czarno-białych barwach, czy może wolisz, gdy wszystko jest kolorowe? Podejrzewam, że wolisz tę drugą opcj...


14 błędów w CV, przez które możesz nie dostać pracy

14 błędów w CV, przez które możesz nie dostać pracy

Przesyłasz CV do wielu pracodawców, ale ciągle nie dostajesz zaproszeń na rozmowy kwalifikacyjne? Być może Twój dokument zawiera błędy, przez co pracodawca nie jest zainteresowany Twoją kandydaturą. Zadajesz sobie pytanie, co w moim CV jest nie tak? Dlaczego nie zostałem zaproszony na rozmowę, skoro spełniam wszystkie wymagania podane w ofercie pracy? Przygotowaliśmy dla Ciebie przydatne wskazówki, zwiększające Twoją szansę na zatrudnienie. Zapoznaj się ...


Jak znaleźć pierwszą pracę?

Jak znaleźć pierwszą pracę?

Znalezienie pierwszej pracy nie jest łatwym wyzwaniem dla osoby bez doświadczenia zawodowego. Jest to szczególne trudne w dobie pandemii, ze względu na mniejszą liczbę ofert pracy.

Pracodawcy zazwyczaj preferują kandydatów z doświadczeniem w danej branży, gdyż posiadają oni praktyczne umiejętności, jak i szerszą wiedzę specjalistyczną. Pomimo tego, możesz zrobić bardzo wiele, aby przekonać do siebie pracodawców i dostać pierwszą pracę.

...


Zaczynamy !!!

Zaczynamy !!!

...