PLATFORMA REKRUTACYJNA

Wygodne narzędzie do zarządzania projektami rekrutacji

Rekruter projektu w 100 % decyduje o:

Zaproś całą sieć Rekruterów Freelancerów BLS do swojego projektu.

Jak to działa?

  1. Załóż konto użytkownika i w zakładce płatności wybierz pakiet rekrutacji.
  2. Dodaj swój projekt rekrutacji i ogłoszenie o pracę.
  3. Zdecyduj, czy projekt chcesz prowadzić samodzielnie, czy udostępnić go w sieci rekruterów Business Line Support - zalecane, bo zasięg i dostęp do kandydatów znacząco rośnie.
  4. Publikując swoje ogłoszenia o pracę na innych stronach i portalach internetowych kieruj aplikujących do swojego projektu na platformie, wtedy aplikujące osoby będą się automatycznie zapisywać w bazie danych kandydatów projektu.
  5. Na bieżąco oceniaj kandydatów i określaj statusy, co pozwoli sprawnie zarządzać projektem i procesem.
  6. Jeżeli chcesz zawiesić lub zakończyć projekt, to też wystarczy zmienić jego status.

Każdy projekt rekrutacji prowadzony na BLS Recruitment Platform podlega obowiązującym przepisom przetwarzania danych osobowych, właściwych dla kraju w którym prowadzona jest rekrutacja oraz przepisom zawartym w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, w tym również ich powierzaniu i udostępnieniu innym administratorom, współpracującym z Business Line Support, realizujących swoje projekty rekrutacji, którego integralną część stanowią Ogólne Warunki Rekrutacji i Polityka Prywatności

Mogą się przydać, a na pewno nie zaszkodzą :)

Zarządzanie zespołem


Zarządzanie kapitałem ludzkim w organizacji jest jednym z najistotniejszych, ale też najbardziej wymagającym obszarem aktywności menadżera.

Specjalista ds. rekrutacji


Profesjonalne zarządzanie procesami rekrutacji, oparte na kompetencjach, narzędziach i zasobach dostępnych w organizacji.

Rekrutacja


Przygotowanie i przeprowadzenie projektu rekrutacyjnego od A do Z, dostosowanego do stanowiska, rynku, zasobów i narzędzi.